Komu zlecić wykonanie abażur ?

Komu zlecić wykonanie abażur ?

Witam serdecznie. Wydaje Wam się, że abażur to dobry pomysł, jeśli chodzi o lampy, które docelowo mają trafić do salonu? Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie w temacie.

Hunka

Posty: 4

 
Dziwię się, że poniektórzy obawiają się zrobić w mieszkaniu sufit podwieszany. Przecież takowy daje Wam ogromne szanse m.in. w zakresie oświetlenia.

mack

Posty: 8

 
Nie mam wątpliwości, iż na przykład w salonie sufit podwieszany to niezwykle idealne rozwiązanie. Wasz pokój dzienny może być dzięki temu unikalny :-)

CzarnyBlant

Posty: 11

 
Zastanawiając się nad tym czy pożądane byłoby zainwestować w oświetlenie led sprawdźcie ofertę tej firmy: www.rozety.net.pl. Zdecydowanie wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i wysoką jakością świadczonych usług.

bartek33

Posty: 4

 
Zauważyłem, że do łask wracają rozety dekoracyjne. Dziś wraz z mężem zastanawiamy się nad właśnie takim rozwiązaniem. Mam nadzieję, że pozwoli na takowe nasz budżet :-)

syrena88

Posty: 4

 
Nie byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, ile będzie kosztowało oświetlenie led w moim domu jednorodzinnym. Wszystko ze względu na fakt, iż wcześniej wykonałem wstępną wycenę.

Iwolf

Posty: 18

 
Uwielbiam oświetlenie led, jakie udało mi się zastosować takze wewnątrz mojego mieszkania. Wydałem na takowe dość sporą kwotę pieniędzy, aczkolwiek mogę radować się doskonale doświetlonym mieszkaniem, dzięki czemu wykonywanie dowolnych czynności jest zwyczajnie wygodne :) Moim zdaniem to podstawa.

Ukilo00

Posty: 15

 
Znam pewną stronę, na której możecie znaleźć szereg zastosowań, które znajdują rozety dekoracyjne. Myślę, iż część z nich przypadłaby Wam do gustu. Dajcie tylko znać.

wieslawww2

Posty: 5