odżywki dla sportowców

odżywki dla sportowców

Cześć! Jakie odżywki polecacie dla biegaczy, chodziłoby mi głównie o producentów – którzy są rzeczywiście dobrzy, mają wysokojakościowe mieszanki, które faktycznie wspomagają? Na ten moment głównie jestem zainteresowany zakupem BCAA, ale myślę też o jakimś dobrym izo. Ktoś coś doradzi? :) Pozdrawiam!

Black_Riot

Posty: 1

 
Grunt, żeby unikać suplementów ze sztucznymi słodzikami. Im bardziej naturalny preparat, tym z reguły lepiej.

RedEvil

Posty: 13

 
Trochę gainerów wypiłem i warto mieć paczkę, nawet nie do końca dawkować. Dla mnie idealny zamiennik zwykłej wody na treningu.

jkiolek56

Posty: 3

 
Z produktami energetycznymi przed treningiem lepiej uważać, bo jednak podczas wysiłku mocno skacze ciśnienie.

Marioleczka

Posty: 3

 
Do regeneratorów stawów możesz jeszcze dodać sproszkowane jajka. Trzeba je tylko odpowiednio przygotować z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Tak robię i bardzo duża efektywność jest rozwiązania.

Marioleczka

Posty: 4

 
Nie chcesz mieć do czynienia z zakwasami to oczywiście glutamina. W kapsułkach całkiem nieźle się sprawdza, możesz zabrać ze sobą zawsze.

23-Obert

Posty: 7

 
Dla mnie najlepsze są odżywki Olimpa, kupuję internetowo bo najtaniej wychodzi (tu mam sprawdzony sklep – odzywki-olimp.pl). Jeśli chodzi o aminokwasy to serio warto sobie porównać etykiety u rożnych producentów i sprawdzić skład, różnice są wyraźne.

Gosienka54

Posty: 16

 
Aminokwasy spowodują po prostu to, że przestaniesz się tak bardzo męczyć po treningu. Biorę i jestem w formie cały czas, nawet przy bardzo dużych ciężarach. Grunt to coś oryginalnego trafić.

Adresik2

Posty: 16

 
Gainer obowiązkowo przed, w trakcie i po treningu, ale oczywiście w umiarkowanych ilościach.

propek1

Posty: 5

 
W proszku tylko suplementy, bo najlepsze wchłanianie. Niektórzy też biorą tabletki pod język, bo też dobrze kopie. Konsultacje specjalistyczne wskazane z lekarzem, jak chorujesz na coś przed suplementacją.

Kitas

Posty: 11