kuchnia na wymiar w szczecin, polecicie ?

kuchnia na wymiar w szczecin, polecicie ?

Szukam mebli kuchennych na wymiar. Koniecznie firma ze Szczecina. Jeśli korzystaliście z usług jakiegoś naprawdę pomysłowego i niedrogiego projektanta, piszcie. Mam nadzieję, że mi pomożecie.

szybkiB

Posty: 2

 
Pracuję nad pomysłem :) Przeglądam sporo projektów kuchni na wymiar, które inspirują mnie do działania :D Zanim zlecę jakiejś firmie w Szczecinie wykonanie projektu, muszę mieć dobrą koncepcję w głowie.

codePerformance

Posty: 13

 
Polecam tę firmę https://conceptforhome.pl. Działają w branży projektowania wnętrz w Szczecinie od bardzo dawna. Mają świetne pomysły. Realizacja – pełen profesjonalizm.

pakier56

Posty: 2

 
Co to za firma? Chętnie skorzystam, jeśli będzie mi odpowiadała pod kątem kosztów :) Wiem, że taka kuchnia na wymiar w Szczecinie to niemałe pieniądze. I tak będę musiał pomyśleć nad sporo praktyczniejszym rozwiązaniem, niż mamy teraz. Więc może lepiej zapłacić fachowcowi i nie bawić się w projektanta i wykonawcę :D

namok

Posty: 3

 
Ja też mam bardzo małą kuchnię. Obecne meble trudno określić jako funkcjonalne :D Myślę nad indywidualnym projektem kuchni. Do tej pory porównałam oferty dwóch projektantów ze Szczecina. Przydałoby się więcej sprawdzonych ofert :)

gregBard

Posty: 2

 
Ja też uważam, że nie ma to jak skorzystać z polecenia. Innowacyjne kuchnie na wymiar w Szczecinie to całe wiele różnych propozycji. I w sumie powiem wam, że nie każdy projekt mi się podoba. Gustuję w klasycznych stylizacjach.

qwed

Posty: 7