Kuchnie na wymiar Śląsk

Kuchnie na wymiar Śląsk

Jakie meble wykorzystujecie we własnych wnętrzach i z jakich rozwiązań jesteście najbardziej zadowoleni?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Trzeba niestety bardzo uważnie przemyśleć ciąg technologiczny w kuchni, czy wystarczy ci miejsca na sprzątanie, na kuchenkę, czy piekarnik. Niektórzy producenci mebli mają w ofercie już niezbędny sprzęt AGD w dość niezłych cenach, więc to też jakaś wskazówka.

TomekK

Posty: 5

 
Możesz mocno zminimalizować koszty zamówienia kuchni w http://adolux-meble.pl/. Tak prawdę mówiąc u nich wyszło mi taniej niż planowany wcześniej zakup gotowych mebli. Do tego dochodzi projekt, montaż, transport, więc dużo rzeczy, jakby odpada z cennika. Byłem pozytywnie zaskoczony, bo dużo osób mnie straszyło drożyzną. Trzeba samemu się przekonać. Pozdrawiam.

celos00

Posty: 19

 
Teraz się robi kuchnie na wymiar w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Kontrast w kolorystyce zalecany, ale można też ogarnąć to dodatkami. Ciemniejsze kolory, jak chcesz zmniejszyć wnętrze, a jaśniejsze do optycznego powiększenia. Nie warto przesadzać z błyszczeniem, bo zabrudzenia bardziej widać.

pawel253

Posty: 2

 
Dotykowe otwieranie obowiązkowo. Super sprawa i bardzo pomocna, jak coś trzymasz w rękach, a trzeba jeszcze sięgnąć dodatkowo :)

adam289

Posty: 7

 
Zaprojektowałem w kuchni miejsca na winko, drobną spiżarnię, że niczego nie muszę wynosić do piwnicy. Doszła do tego zabudowa wszystkich sprzętów i wydzielenie specjalnych miejsc do siedzenia dla domowników przy blacie, zamiast standardowej jadalni. Popatrz, bo fajnie to wygląda.

Iunae_Milt

Posty: 5

 
Myślę, że blat kuchenny poniżej 50 cm się w ogóle nie sprawdzi. Im większy, tym lepiej. Możesz też pomyśleć nad rezygnacją z kuchenki gazowej na rzecz takiego stanowiska elektrycznego. Zawsze więcej miejsca na szafkę.

wrrraak22

Posty: 4

 
Z forniru możesz skorzystać, bo super wygląda, a dość tanio wychodzi podobne zamówienie. Lite drewno, z tego co kojarzę najdroższe obecnie, do tego egzotyczne rozwiązania.

pawel253

Posty: 2

 
Dobrze się u mnie sprawdzają systemy obrotowe. Po prostu kręcę w szafkach i wyjmuję, co mi akurat potrzeba. Nie jest drogie w zastosowaniu, a coraz więcej producentów stosuje podobne bajery.

labuh

Posty: 3