Kreskówki w internecie

Kreskówki w internecie

Dzień dobry,

możecie polecić mi dobrą stronę internetowa, na której można znaleźć kreskówki? Zależy mi bardzo na tym, gdyż mam dwójkę dzieci, które bardzo uwielbiają oglądać bajki, czekam na odpowiedzi, dziękuję.

Slowa23

Posty: 13

 
Witam serdecznie,

Bardzo zależy mi na tym aby moje dziecko oglądało jedynie bajki bez przemocy, zatem zależy mi na waszych poradach. Słyszałem, iż można oglądać bajki na stronie internetowej, co wy o tym sądzicie? Wasze dzieci właśnie z internetu oglądają kreskówki? Bardzo zależy mi na szczerych wypowiedziach, czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam.

EpIon7

Posty: 12

 
Słyszałem, że najlepszym rozwiązaniem na oglądanie bajek dla dzieci jest skorzystanie ze strony internetowej, na jakiej można samemu wybierać kreskówkę jaka w danej chwili ma lecieć. Możecie powiedzieć mi co wy o tym siądziecie? Wasze dzieci oglądają bajki z internetu?

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

Invar4

Posty: 16

 
Słyszałem, że najlepszym rozwiązaniem na oglądanie bajek dla dzieci jest skorzystanie ze strony internetowej, na której można samemu wybierać kreskówkę jaka w danej chwili ma lecieć. Możecie powiedzieć mi co wy o tym siądziecie? Wasze dzieci oglądają bajki z internetu?

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

Szkolaa24

Posty: 20

 
Cześć, moje dziecko również lubi oglądać bajki, korzystam ze strony internetowej http://www.baje.pl/category-2917-1-1.html, gdyż na niej można bezpłatnie oglądać kreskówki dowoli. Najlepsze jest to, że można wybrać samemu bajkę dla dziecka, dzięki temu moja córka ogląda wyłącznie bajki bez przemocy.

Shastka

Posty: 28

 
Witam serdecznie, bardzo lubię jak moje dzieci są zadowolone i szczęśliwe, dlatego od czasu do czasu włączam im bajki animowane, które znajduje na stronie internetowej, dzięki temu mogę je puszczać kiedy tylko zechcę i jakie tylko zechcę. Bardzo dobra opcja, polecam.

Dersei02

Posty: 17

 
Hej,

Mam do was prośbę, chodzi o to, że nie mogę znaleźć strony internetowej z bajkami dla dzieci, może wy znacie takowa i polecicie mi ją? Będę wam za to ogromnie wdzięczna, czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi, pozdrawiam i dziękuję.

Myszka23

Posty: 20

 
Niesłychanie natomiast to bardzo polecam każdemu rodzicowi stronę internetowa http://www.baje.pl, na której lecą kreskówki, bajki i wszelkie filmy animowane. Jest to bardzo idealne rozwiązanie dla waszych dzieci, albowiem masz kontrolę nad tym co twoje dziecko ogląda i jak długo to robi.

Będziecie zadowoleni – gwarantuje!

Umberko34

Posty: 16

 
Wiele osób poleca mi stronę internetową z bajkami, gdyż sądzą, iż ich dzieci bardzo lubiąoglądać właśnie stamtąd kreskówki. Nie jestem przekonany co do tego, więc proszę was abyście się wypowiedzieli na dany temat, czekam na porady, pozdrawiam i dziękuję.

Darecz34

Posty: 25