wycena nieruchomości myślenice, polecicie ?

wycena nieruchomości myślenice, polecicie ?

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące wyceny nieruchomości w Myślenicach. Może znacie się, na co zwrócić uwagę, wybierając rzeczoznawcę. Nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu, który później odbije się na dalszych losach.

szulmar

Posty: 1

 
Myślę, że będę musiał dokładniej zapoznać się z opiniami klientów. Nie chciałbym zlecić wyceny nieruchomości pierwszemu z brzegu rzeczoznawcy. Mam nadzieję, że może tutaj na forum podeślecie więcej informacji na temat usług w Myślenicach. Nie orientuję się w tej dziedzinie ni w ząb, dlatego mam tyle pytań i wątpliwości.

Marioleczka

Posty: 3

 
Myślę, że na pewno znajdziesz kogoś w konkretnym budżecie. Pamiętaj, że zawsze możesz porównać oferty. Jeśli chodzi o pracę rzeczoznawcy, to oni nie mają odgórnego cennika, więc stawki mogą być naprawdę zróżnicowane. Uważam, że w Myślenicach nie jest drogo.

sethe

Posty: 12

 
Podobno w Internecie są jakieś kalkulatory, które pozwalają na szacunkową wycenę nieruchomości. Myślę, iż dużo pracy trzeba włożyć w takie wyliczenia i nie ma to jak zlecić fachowcowi w Myślenicach. Sam poszukuję, więc jak coś, to na pewno odezwę się tu na forum.

beata77

Posty: 5

 
Wiem, iż cena wyceny mieszkania zależy nie tylko od przedmiotu, ale też od celu. Rzeczoznawcy liczą sobie różnie, wobec tego najlepiej zbadać chociażby kilka ofert i porównać je pod kątem kosztów. Z tego co pamiętam w Myślenicach mamy cennik coś od 400 złotych brutto za wycenę lokalu.

radek

Posty: 3

 
Super dziękuję. Na pewno skontaktuję się z tymi firmami, o których tu mowa. Muszę mieć naprawdę profesjonalnie wykonaną wycenę nieruchomości, dlatego szukałem sprawdzonych firm wyceniających w Myślenicach, które działają na rynku od lat.

Jasio234

Posty: 4

 
Korzystałam z usług tego rzeczoznawcy z Myślenic https://www.tmlnieruchomosci.pl. Współpraca ułożyła się po mojej myśli. Całość usług uważam za w pełni profesjonalną, więc nie bez powodu je polecam :)

cerybertion

Posty: 9

 
Nie ma za co dziękować. Niewątpliwie, że najlepiej sięgnąć z oferty jakiegoś polecanego rzeczoznawcy majątkowego w Myślenicach, niż działać po omacku. Wiem, że wybór specjalisty w tej dziedzinie jest uciążliwy. Miałam podobne dylematy i wątpliwości, gdy szukałam biura wyceniającego. Nie miałam pojęcia, jakimi kryteriami się kierować.

Iunae_Milt

Posty: 8

 
Jak masz sprawę sądową, to wtedy wynagrodzenie dla rzeczoznawcy majątkowego ustala sąd. Nie musisz szukać na własną rękę, ani ustalać z nim kosztów za usługę. Wiem, bo znajomy miał sprawę i tak właśnie było. Możesz bez wątpienia sprawdzić, jak kształtują się ceny w Myślenicach. Lecz myślę, że to zbędne. Pozdrawiam.

Hmielowiecc

Posty: 31

 
Myślę, że akurat w kwestii wyboru rzeczoznawcy majątkowego, warto osobiście zdecydować, kto ci pasuje. Ja spotkałam się z dwoma osobami z Myślenic. Jedna z nich wydała mi się bardziej kompetentna. To tylko taka uwaga :)

propek1

Posty: 6