Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Cześć wszsytkim, pytanko mam z natury tych bardziej prywatnych...Dobry preparat na lepszą potencję, erekcję, ogólnie seks – jaki? Wiem, że sprzedają teraz sporo różnych boosterów, poprawiaczy parametrów, macie z jakimś preparatem jakieś doświadczenia?

Miki789

Posty: 2

 
Tak sobie ostatnio próbowałem podpytać moją kobietę czy rozmiar ma znaczenie to się trochę mijała z odpowiedzią. Trochę mnie to powiem szczerze zbiło z tropu...myślałem, że od razu bez zastanowienia powie że – nie, że liczy się technika itd.

Fstachu44

Posty: 11

 
Ciężko jest coś tak doradzić tych różnych preparatów jest bardzo dużo w sprzedaży, w każdej aptece a nawet drogeriach widzę że sprzedają jakieś suplementy które mają podnieść kondycję do sexu.

Kitas

Posty: 8

 
Dłużej się kochamy z żona odkąd zacząłem stosować żelowy Dr.Penigreat. Mega efekt, w końcu jestem w stanie nadążyć za swoją kobietą, która właśnie woli dłużej, na początku spokojniej, delikatnie, a potem mocniej i szybciej. A u mnie to wychodziło często tak, że ledwo zdążyliśmy wejść w jakiś rytm a ja już zaliczalem metę.

Oct714

Posty: 9

 
Dużo związków się rozpadło przez problemy łożkowe. Taka prawda, że od seksu dużo zależy, te małżeństwa które są ze sobą długo i się wciąż lubią to muszą mieć dobry sex, nie ma innej opcji według mnie .

eGall

Posty: 6

 
Jak można w naturalny zdrowy sposób poprawić swoją potencję to moim zdaniem zawsze warto z czegoś takiego skorzystać. Jednak facet traci mocno na pewności siebie jeśli w seksie cóś nie funkcjonuje dobrze.

radek

Posty: 3

 
Do seksu trzeba mieć kondychę to nawet nie ma dwóch zdań. Jak ktoś myśli, że będzie miał udany seks jednocześnie fizycznie będąc daleko od jakiejkolwiek kondycji, to raczej bym stopował taki entuzjazm...

gruszyński55

Posty: 7