Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Jeśli znacie w Pobierowie dobry hotel, w którym dobrze czuć się będzie rodzina z dziećmi to podajcie jakieś informacje, namiary, stronę www.

englandrm

Posty: 2

 
W Pobierowie to i liczne hotele i domki wczasowe, możliwości rozliczne, ale pamiętaj, że jak chcesz wybrać się na ten sezon to wiele miejsc może już być zajętych, szczególnie te najbardziej popularne.

Siiiwer

Posty: 21

 
Pobierowo to chyba jedna z moich ulubionych miejscowości na wybrzeżu. Super rozwinięta pod kątem turystycznym, świetnych miejsc tam nie brakuje.

Laleczk23

Posty: 29

 
Zajrzyj sobie na http://gryfpobierowo.pl. My tam nocowaliśmy ostatnie dwa lata i naprawdę było w porządku, byliśmy zadowoleni z warunków, obsługi, było bardzo przyjemnie.

Yuri20

Posty: 6

 
Jeśli chcecie wybrać się do Pobierowa to miejsc noclegowych jest tam rzeczywiście sporo więc pewnie coś atrakcyjnego sobie znajdziecie. Najlepiej szukać jakiś miejsc blisko plaży.

busertus45

Posty: 8

 
Szukaj noclegów w specjalnych serwisach, które gromadzą różne oferty noclegowe, tam na pewno się coś znajdzie, będziesz mógł liczyć na szybkie odpowiedzi więc będzie wiadomo, gdzie jakiś nocleg jest wolny, gdzie już nie ma szans w wybranym terminie.

Black_Riot

Posty: 5