kurs Siemens s7-300, gdzie ?

kurs Siemens s7-300, gdzie ?

Potrzebny mi szybki kurs dotyczący wizualizacji HMI na poziomie podstawowym. Chcę w końcu uruchomić projekt od dawna dopracowywany. Może wreszcie ujrzy światło dzienne. Brakuje mi dokładnie kilku szczegółowych informacji.

gregBard

Posty: 2

 
Polecam zajrzeć na tę stronę http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-1200/. Jak ukończysz kurs w Warszawie, w małym palcu będziesz mieć programowanie SIMATIC S7-300 – podstawowy.

miko_poz

Posty: 5

 
Nie da się ukryć, że technologia mknie jak szalona. Osobiście nawet jako osobie zatrudnionej w utrzymaniu ruchu trudno jest nadążyć za niektórymi nowościami :D Tak czy inaczej, godny polecenia na sam początek jest kurs Programowanie SIMATIC S7-1200 – poziom podstawowy dostępny w Gdańsku.

kryzys

Posty: 15

 
Według mnie poziom podstawowy nie jest wystarczający, żeby mówić o szukaniu pracy w zawodzie automatyka. Teraz z reguły ludzie kończą programowanie SIMATIC S7-1500 – poziom zaawansowany.

cr7

Posty: 9

 
No właśnie ja też chyba pójdę w stronę paneli operatorskich. Interesuje mnie również jakieś szkolenie z Safety – Step7, bo tutaj też sporo się pozmieniało odkąd ukończyłem szkołę :) Myślę nad powrotem do zawodu automatyka. Konieczny będzie jednak jakiś dobry kurs w Gdańsku.

ignacyy

Posty: 5

 
Proponowałbym jeszcze komunikację – Step7. Myślałem, iż w tym temacie nie ma rzeczy, o jakich nie wiem :) Myliłem się :D Nie ma to jak pracować na najnowszym sprzęcie. Dzięki szkoleniu z techniki napędowej – Step7 wreszcie mogę powiedzieć, iż moja wiedza została zaktualizowana ;) Pozdrawiam i polecam wszystkim kursy w Katowicach.

Fifczak90

Posty: 19

 
Nie ma sensu inwestować w początki, jak masz je już za sobą. Każdy kurs zaawansowany dotyczący programowania w lad dla sprzętu siemens simatic s7 300 step7 będzie dla ciebie o niebo doskonalszy.

TomekK

Posty: 3