artykuły o motoryzacji, polecicie portal?

artykuły o motoryzacji, polecicie portal?

Z jakich artykułów o modzie korzystacie? Jakie pomogły wam wybrać dla siebie coś fajnego i znaleźć tanią odzież online? Pomożecie? Jest tego mnóstwo, ale nie spotkałam się z czymś naprawdę solidnym :(

Spirek

Posty: 1

 
Nie demonizujcie sprawy. Nie potraficie chyba dobrze szukać. Jest mnóstwo rzeczywiście porządnych blogów i serwisów lifestylowych, jakie zapewniają rzetelne poradniki o modzie. Piszą eksperci, którzy znają się na tych tematach. Od razu widać, iż to fachowe informacje i porady.

Rysiek_99

Posty: 18

 
Mnie też przydałoby się poczytać fajne artykuły o podróżach. Lato tuż tuż ;) Zwykle planuję dużo wcześniej wszelkie tego typu wyjazdy, zwłaszcza że najmłodszy podróżnik ma dopiero trzy latka i jest szczególnie wymagający ;)

alek44

Posty: 3

 
O bardzo dziękuję. W sumie może trochę się spieszę z tym planowaniem wakacji, ale wolę wcześniej niż na ostatnią chwilę. No i mam obawy co do zagranicznego urlopu. Uważam, że synuś jest jeszcze za mały. Co sądzicie? Na pewno skorzystam z pomocy i sprawdzę te porady oraz poradniki o modzie :)

Kitas

Posty: 3

 
Od dawna nie czytałem dobrych artykułów o motoryzacji. Gdyby ktoś mógł podsunąć ciekawą lekturę w zakresie wyboru auta i pożyczki na ten zamiar, super. Swoją drogą przejrzałem już dużo serwisów w tym zarówno typowo branżowych i nie odszukałem odpowiedzi na mnóstwo pytań. Jak coś, czekam i niesłychanie dziękuję.

hmmm87

Posty: 9

 
Podobnie to widzę. Artykuły o modzie są powielane i dlatego trudno znaleźć coś naprawdę przydatnego. Może ktoś znalazł dobry serwis i chciałby podzielić się z nami informacją :D Czekamy i prosimy ;)

giena1977a

Posty: 26

 
No co ty. W Internecie masz niezwykle mnóstwo ciekawych artykułów o zdrowiu itd. Nawet na jednym z serwisów, które systematycznie czytam, bo interesują mnie poradniki o kawie, jest mnóstwo ciekawych porad o zdrowiu. Właśnie tam odnalazłam też propozycję codziennych ćwiczeń na prosty kręgosłup i bóle pleców spowodowane siedzącą pracą.

AdiXer92

Posty: 19

 
To szczerze polecam skorzystać z porad na tym portalu lifestylowym http://citymag.pl/rozwoj-zdolnosci-manualnych/. Mają tu dużą ilość ciekawych kategorii. Mąż czyta moto. Ja o podróżach, modzie, fitnessie i kawie. Fajna stronka, albowiem prowadzona rzetelnie i regularnie. Możesz zajrzeć, na pewno odszukasz coś ciekawego.

dof77

Posty: 7

 
Poradniki o fitnessie według mnie najlepiej zakupić w księgarni. Masz wtedy pewność, że to doświadczona lektura. Chyba, że ktoś poleca konkretny portal, na jakim nie piszą bzdur, a gwarantują fachową pomoc. Rozejrzę się i odezwę. Na tę chwilę nie mogę ci niczego zaproponować :)

Aris

Posty: 15

 
Podobnie to widzę. Artykuły o modzie są powielane i dlatego trudno odszukać coś rzeczywiście przydatnego. Może ktoś odszukał dobry serwis i chciałby podzielić się z nami informacją :D Czekamy i prosimy ;)

Kitas

Posty: 12