Gdzie zjeść we Wrocławiu

Gdzie zjeść we Wrocławiu

Szukam miejsca we Wrocławiu, gdzie będę miał okazję coś dobrego zejść a jednocześnie wszystko będzie tak zorganizowane, że ogólnie będzie można w takim miejscu dobrze się czuć, nieco wypocząć. Znacie jakieś takie miejsca?

GGregbard

Posty: 1

 
Polecam poszukać poza centrum małych lokali, gdzie będzie można zjeść taniej i często smaczniej niż w tych najbardziej obleganych lokalach w samym centrum.

lunatyx

Posty: 15

 
Wrocław gastronomicznie świetnie się rozwija więc bez problemu będzie można coś wybrać. Próbuj w różnych miejscach.

TomekK

Posty: 7

 
Z roku na rok przyjeżdża do Wrocławia coraz więcej turystów więc także jeśli chodzi o gastronomie to nie brakuje fajnych miejsc. Szczególnie w tych najbardziej popularnych turystycznych okolicach.

radziomil

Posty: 20

 
Warto odwiedzić jakiś dobry lokal we Wrocławiu, jednak licz się z tym, że w centrum miasta jest na tą chwilę dość drogo.

labuh

Posty: 8

 
Ja byłem w weekend na plaży Karaiby na Niby, super miejsce, można też coś zjeść i odpocząć czując się jak nad morzem. Świetne miejsce.

szymon2626

Posty: 20

 
Mam wrażenie, że lokali gastronomicznych we Wrocławiu jest coraz więcej więc każdy powinien coś sobie znaleźć, również liczba takich z nietypową kuchnią rośnie.

Dervyl

Posty: 24

 
Wrocław to chyba takie miasto, gdzie gastronomia rzeczywiście fajnie się rozwija i można poszukać sobie dobre miejsce, gdzie będzie można coś zjeść również jakieś nietypowe dania.

babyNON

Posty: 13

 
Turystycznie Wrocław rozwinął się rzeczywiście świetnie, a co za tym idzie również świetnie rozwija się gastronomia więc jak szukasz miejsca, gdzie będzie można zjeść we Wrocławiu to zajrzyj sobie do sieci, na pewno jakąś restaurację wybierzesz.

pawel253

Posty: 3

 
Wrocław rośnie w siłę turystycznie więc i gastronomia idzie do przodu. Można w centrum poszukać jakiegoś lokalu, na pewno będzie smacznie.

namok

Posty: 3