3-mmc shop

3-mmc shop

Czy możecie mi wyjaśnić, jak działa 3-mmc i jakie skutki uboczne wywołuje? Zamierzam przyjrzeć się odczynnikowi bliżej i szukam może nawet praktyków tematu do dyskusji.

namok

Posty: 1

 
Niestety, ale potencjał nadużywania 4-cmc jest duży. Ataki paniki podobno często występują. Pisałem kiedyś o tym związku, bardzo zbliżony do MDMA. Dane zbierałem przez https://predator-rc.nl/ częściowo. Do tego raporty unijne i wiele innych materiałów. Polecam sięgnąć.

Yuri20

Posty: 3

 
Regulacje unijne prowadzą do ograniczania obrotu niektórych substancji chemicznych nawet w celach naukowych.

dzaman

Posty: 7

 
Można powiedzieć, że 3-mmc to związek z kategorii stymulantów. Coraz częściej wchodzi w skład poważnych eksperymentów chemicznych.

Pacothelllucia

Posty: 6

 
Rozwoju RC nie powstrzyma prawo, ponieważ często synteza wychodzi przypadkowo przy badaniach. Nie rozumiem tego zamieszania. Liberalne podejście do kwestii RC uważam za racjonalne.

Posty: 4

 
Badania nad nowymi związkami chemicznymi to bardzo dochodowa gałąź. Produkcja niektórych RC wyprzedza prawo po prostu, a to daje już możliwości prowadzenia biznesu, chociażby https://predator-rc.nl/.

ewu1u01

Posty: 4

 
Najgorsze jest to, że niektóre odczynniki chemiczne przy właściwym dawkowaniu mogłyby stanowić alternatywę dla silnych leków.

TomekK

Posty: 3