tani prąd w domu

tani prąd w domu

Szanowni, potrzebuję skonsultować się z kimś odnoście taryfy na energię elektryczną dla mojej firmy. Chcę wybrać naprawdę dobrą ofertę na lata z gwarancją że stawki nie będą szły w górę po kilku miesiącach czy roku. U kogo warto się tutaj doradzić, od kogo zamówić prąd? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Gabat

Posty: 4

 
Niby mamy niedużą firmę ale już tego prądu zużywamy całkiem sporo jednak teraz wszystko trzeba do zasilania podłączyć, a to pompuje zużycie. To już nie te czasy że się analogowych sprzętów używało, teraz wszystko musi mieć kabelek :)

Dax90

Posty: 13

 
Bardzo jestem zadowolony z aktualnych opłat za prąd po przejściu na taryfę którą mi ludzie z CSA dobrali. Mają indywidualne podejście, dobierają taką ofertę która rzeczywiście koresponduje ze zużyciem, odpadają mi koszty tzw energii biernej co już widzę że wczesniej było dużym obciążeniem.

wisła1905

Posty: 10

 
Ja dużo zacząłem oszczędzać w skali miesiącu po zmienia operatora, szczerze powiem że nie nastawiałem się że aż tak korzystnie to wyjdzie. W sumie bardziej żona mnie namówiła na nową umowę.

TomekK

Posty: 5

 
Zawsze dobrze taką zmianę zacząć od bardziej gruntownej analizy potrzeb, bo tak w ciemno podpisywać nową umowę na nową taryfę to marne szanse że to się opłaci w dłuższej perspektywie.

bialeiczar

Posty: 5

 
Gaz to jeszcze jest stosunkowo tani, ale już prąd to naprawdę potrafi kosztować, u nas w firmie coraz mocniej te koszty odczuwamy. Chciałoby się jakieś inwestycje porobić, a trzeba kombinować jak media opłacić żęby wszystko mogło funkcjonować w ogól

Suit

Posty: 43