gry dla dzieci, gdzie warto ?

gry dla dzieci, gdzie warto ?

Czy pozwalacie swoim dzieciom grać w gry? Jak to u was wygląda? Możecie także polecić mi strony internetowe, na której znajdę gry dla dzieci.

djramu

Posty: 1

 
Pamiętam, jak grałem w gry online za dzieciaka. Teraz mam dwóch synów i oni nie mogą dnia wytrzymać bez komputera.

Morchepl

Posty: 20

 
Ciężko jest polecić komuś grę, jak nie wiemy jaka kategoria Cię interesuje. Mnie ostatnio wciągnęło kilka gier online.

Kidi

Posty: 11

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na różne formy spędzania czasu wolnego. Coraz wiecej osób uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz naprawdę trzeba uważać na dzieciaki.

Kitas

Posty: 5

 
Mój syn za to uwielbia gry wyścigowe. Nawet korzysta z jednej strony, na której gra za darmo codziennie. Zapytam go potem co to za strona internetowa.

audi80

Posty: 19

 
Dzieci uwielbiają grać w gry, lecz dorośli też. Ostatnio odszukałam przez przypadek grę online, w jakiej trzeba szukać zagubionych przedmiotów. Gra mnie niezwykle wciągnęła.

Bączeak

Posty: 9

 
Dużo darmowych gier dla dzieci możecie znaleźć tutaj https://ogramy.pl. Naprawdę jest ogromny wybór, dla dziewczynek i dla chłopców.

Jasio234

Posty: 3

 
Ja ostatnio gram w symulację budowy lotniska. Znalazłem ją na stronie w grach za darmo. Gra mnie strasznie wkręciła i gram w nią każdego dnia w wolnej chwili. Jeżeli interesuje Cię taka gra, to daj znać. Wyślę Ci linka.

Lupusx

Posty: 6

 
Dużo jest stron w internecie z darmowymi grami online. Musisz poszukać czegoś dla siebie. Ja uwielbiam grać w gry logiczne.

Kitas

Posty: 11

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na inne formy spędzania czasu wolnego. Coraz więcej osób uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz naprawdę trzeba uważać na dzieciaki.

labuh

Posty: 3