gdzie zjeślć w Warszawie

gdzie zjeślć w Warszawie

Jak podchodzicie ogólnie do wyboru restauracji? Jak jest dobrze w lokalu to zostajecie na dłużej, czy raczej preferujecie sprawdzanie różnych knajp? Jak jest z rynkiem w Warszawie? Lepiej, gorzej niż w ostatnich latach?

Phylu

Posty: 1

 
Bardzo dużo miejsca masz w

iravau

Posty: 15

 
Lubię testować restauracje i przyznam, że nie zamykam się na nowe smaki. Ale lubię wracać do lokali, które charakteryzują się fajną atmosferą i fachowym podejściem do obsługi klienta.

maniek

Posty: 3

 
Salę VIP bierz i nawet się nie zastanawiaj. Takich klientów restauracja traktuje priorytetowo i na pewno się nie zawiedziesz, jak masz kogoś ważnego obsłużyć.

E-GOista

Posty: 4

 
Poproś o zdjęcia z przykładowych wydarzeń. Czasami restauracje udostępniają bardziej ogólne galerie, więc można zobaczyć, jak mniej więcej wygląda klimat.

Lesny

Posty: 8

 
Szukaj restauracji z kilkoma poziomami. Wtedy goście sobie nie wchodzą w drogę. Przyda się też oddzielny bar, ale nie zawsze jest niestety taka możliwość.

namok

Posty: 4

 
Zawsze na mnie dobre wrażenie robił szef kuchni, który uwzględnia życzenia gości w menu i podchodzi elastycznie do tworzenia karty.

pawel253

Posty: 6

 
Porozmawiaj z menedżerem restauracji, bo przy naprawdę dużych grupach można coś zawsze wynegocjować. Lepiej postaw na standardowe, a nie specjalistyczne menu, bo cenowo wyjdziesz na tym lepiej.

Gabat

Posty: 3

 
Niedaleko Muzeum Narodowego w Warszawie masz smaczne restauracje, więc tak przy ul. Chmielnej bardziej bym się rozejrzał. Dobra lokalizacja na spotkania biznesowe.

Jajcarek3

Posty: 24

 
Według mnie w Warszawie jest jeszcze miejsce na nowe restauracje. Biznes jest całkiem dochodowy, ale też warto przyjrzeć się rotacji kadr. Jak jest duża rotacja to znaczy, że coś jest niezbyt w porządku.

Yuri20

Posty: 10