programowanie dla dzieci zajęcia, gdzie w Barcelonie?

programowanie dla dzieci zajęcia, gdzie w Barcelonie?

Szukam dobrej szkoły programowania dla dzieci. Podobno w Barcelonie jest polska placówka. Chciałbym zapisać syna, ale muszę być pewien, że to sprawdzone zajęcia, na których Kuba naprawdę czegoś się nauczy.

ZaNK3R

Posty: 1

 
Popieram, że programowanie dla dzieci to niesłychanie ciekawe i potrzebne zajęcia. Niewątpliwie takich lekcji jest zbyt mało w szkołach, wobec tego super pomysłem jest kurs, byleby był prowadzony przez profesjonalnych osób.

Lupusx

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o programowanie dla dzieci, to szkolenia są dzieciakom bardzo potrzebne. Moja córka odkąd uczy się kodowania, ma lepsze oceny z przedmiotów ścisłych. To z całą pewnością wspaniała pomoc w gimnastyce mózgu i umiejętności cyfrowe.

giena1977a

Posty: 8

 
Kurs programowania dla dzieci to super pomysł. Muszę być jednak pewna, że trafię na dobrą kadrę instruktorów, którzy są programistami potrafiącymi przekazać wiedzę w ciekawy sposób i prowadzić zajęcia tak, aby dzieci naprawdę się czegoś nauczyły. W przeciwnym razie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Bienkus

Posty: 5

 
Polecam. Nauka programowania dla dzieci to super sprawa, a jednocześnie dużo zabawy, dzięki której dzieci szybko uczą się pisania programów. Tworzą własne gry komputerowe z gotowych komponentów.

pawel253

Posty: 11

 
Mój syn chodzi na warsztaty z kodowania tutaj https://www.codinggiants.es. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, ponieważ nawet nie myśleliśmy o tak wielkich korzyściach, które płyną z nauki programowania dla dzieci. Polecamy :)

Tatusiekk

Posty: 17

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, że to efekty przyjdą tak szybko, a moja córka będzie tak niezmiernie zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też niezmiernie się cieszę, że w końcu odszukała sobie pasję, a to dodatkowo niezmiernie praktyczne umiejętności potrzebne zarówno na rynku pracy.

wieslawww2

Posty: 7

 
To zależy ile Twoja pociecha ma lat :) My zaczęliśmy od kursu programowania dla dzieci w szkole w Barcelonie i to były same podstawy. Później doszedł kolejny :D bo Matiemu bardzo spodobało się kodowanie.

codePerformance

Posty: 16

 
Dokładnie tak jest. Mój syn chodził na kursy do pewnej placówki, ale tam każde dziecko zostawione było samo sobie. Tutaj w Barcelonie jest zupełnie inaczej. Dzieciaki uczą się także pracy zespołowej, a co do instruktorów nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam szkołę, bo to sprawdzona placówka z dobrymi opiniami.

Lamusek4

Posty: 25