zajęcia dodatkowe dla dzieci, proszę o pomoc

zajęcia dodatkowe dla dzieci, proszę o pomoc

Dzień dobry. Rozglądam się za jakimiś naprawdę interesującymi zajęciami dodatkowymi dla dzieci. Myślałem o kodowaniu, ale nie wiem, czy taki kurs zainteresuje córkę w wieku 8 lat.

PucH2

Posty: 2

 
Przedstawię propozycję córce :) Fajna sprawa z tymi warsztatami z programowania. Też mnóstwo dobrego czytałam na ten temat, że kodowanie uczy logicznego myślenia, rozwiązywania kłopotów itd. Tyle, że zastanawiam się, czy to nie będzie za mnóstwo siedzenia przed komputerem :D Boję się o przyszłość dziecka, chcę dla niego jak najlepiej.

Lupusx

Posty: 47

 
Mój syn nie od razu był na tak, lecz wystarczyły już drugie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, żeby mu się spodobało. Programowanie jak najbardziej polecam, tylko trzeba trafić na sprawdzonych wykładowców.

ciiii2323

Posty: 5

 
Jak ktoś szuka porządnej szkoły programowania, to polecam tę placówkę www.giganciprogramowania.edu.pl. To renomowane kursy. Super wykładowcy i niesłychanie dobrze przygotowane zajęcia.

Acclaim

Posty: 6

 
Polecam programowanie jako świetne zajęcia dla dzieci nawet tych najmłodszych. Jeżeli szukacie czegoś naprawdę ciekawego i przyszłościowego, to wybierzcie kodowanie. Jest dużo kursów, które są godne uwagi i z których warto skorzystać.

Jarko445

Posty: 5

 
Zawsze możesz skorzystać ze szkoły programowania i jeszcze innych dodatkowych lekcji na przykład typowo sportowych zajęć i wszystko się wyrówna :) Ja tak właśnie wymyśliłam dla mojej córki. Pozdrawiam.

Marioleczka

Posty: 2

 
O widzę, że temat programowania jest na topie :) Nie ukrywam, że ja też myślałam nad takimi lekcjami. Znajoma opowiadała mi, że nauka programowania postawiła jej syna na nogi, jeśli chodzi o myślenie matematyczne itd. Może to prawda. Chętnie bym spróbowała, więc jak znacie dobre kursy, napiszcie.

Tatusiekk

Posty: 6

 
No to może i my spróbujemy, skoro to takie fajne zakłady z programowania. Kiedy Janek zacznie kodować, to na pewno wyjdzie z tego coś dobrego :D Pozdrawiam.

Oct714

Posty: 9

 
Idealna sprawa. Właśnie czegoś takiego szukałem dla syna. Myślę, że będzie zadowolony, bo on uwielbia informatykę i komputery. Spróbujemy, bo widzę, że to mu się może spodobać. Takie zajęcia dla młodzieży są fajne, bo niosą ze sobą szereg korzyści, a kodowanie jest przecież wyjątkowo przyszłościowe.

Robosek

Posty: 30