jaką szkołe językową polecacie

jaką szkołe językową polecacie

Powiedzcie mi gdzie w naszym mieście jest dobra szkoła języków obcych dla dzieci? Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca, bo ostatni lektor coś nie pasował mojemu dziecku? Zależy mi na doświadczonych lektorach, którzy potrafię dobrze nauczyć dziecko.

figo

Posty: 1

 
Dla mnie ważne jest, aby dziecko chciało chodzić na dodatkowe zajęcia. Niestety często tak bywa, że jak nie pasuje dziecku lektor albo inne dzieci w grupie to zaczyna kręcić nosem, szuka wymówek aby nie iść na zajęcia.

ZaNK3R

Posty: 22

 
Myślę, że najwięcej zależy od tego czego oczekujemy. Wiele osób nastawia się na to, żeby ktoś ich pieścił a nie wymagał od nich. Takie osoby nie nauczą się nigdy języka obcego.

TomekK

Posty: 3

 
Ile dzieci liczą grupy języka angielskiego na które wysyłacie swoje dzieci? U nas było 6 i to chyba jest dobra ilość, nie tak jak w szkole gdzie siedzi po 20 dzieci. Trudno się tam uczyć.

Oct714

Posty: 14

 
Dobrym sposobem na naukę języków według mnie są bezpośredni rozmowy. W dzisiejszych czasach można mieć nauczyciela z dowolnego miejsca na ziemi, jest to według mnie rewelacyjna metoda nauki.

jkiolek56

Posty: 2

 
Dobra szkoła językowa musi mieć wielu lektorów i ciekawy plan nauki. Do tego dostosowany dla różnych grup pracujących, jedni pracują rano inni wieczorami.

Spirek

Posty: 9

 
Nieznajomość języka to obecnie dość spory problem, na szczęście nasze dzieci już nie będą cierpiały na takiego rodzaju problemy. Zapewne jednak będą miały inne, niekoniecznie związane z językami obcymi.

Nowe2014

Posty: 2

 
Ja jak szukałem szkoły dla swojej córki to skupiałem się z dużej mierze na dogodnej lokalizacji, oraz szukałem opinii w internecie. Nie tylko o szkole co poszczególnych lektorach, ponieważ potrafią oni skutecznie zniechęcić dziecko.

Yuri20

Posty: 8

 
Ja tam uczę się razem z dzieckiem, chodzimy wspólnie na zajęcia i ma to wiele zalet. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że dziecko chętnie bierze udział w lekcjach.

derbuś45

Posty: 12

 
Jeżeli szukasz miejsca gdzie jest bardzo szeroki wybór i możliwości nauki to polecam www.eurolinguasiedlce.pl . Uczę się u nich od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Z całą pewnością kompetentni lektorzy.

Pendrzec

Posty: 19