matematyka rozszerzona zadania maturalne, gdzie ?

matematyka rozszerzona zadania maturalne, gdzie ?

Witam. Mam pytanie o matematykę rozszerzoną. Jak się uczycie do egzaminu maturalnego? Może korzystacie z jakiegoś portalu z zadaniami maturalnymi? Chciałabym zacząć się przygotowywać już teraz. A wy?

dof77

Posty: 2

 
Matura rozszerzona z matematyki. Kto pisze? Czego się boicie najbardziej? Może korzystacie z jakiegoś fajnego serwisu. Dużo jest interesujących stron i trudno ogarnąć, który będzie najlepszy. Chciałabym już oprzeć się na jednej sprawdzonej pomocy i zadaniach prawidłowo rozwiązanych.

HalskiPol

Posty: 9

 
U mnie jest tak, iż jak tylko znajduję trochę czasu to zabieram się do maty. Matematyka podstawowa spędza mi sen z powiek. Widzę, iż zadania maturalne nie należą do łatwych. Weekendy robię sobie na razie wolne, albowiem jeszcze trochę czasu zostało na naukę.

czesiekk

Posty: 3

 
Z własnego doświadczenia wiem, iż matematyka nie jest taka straszna i nie trzeba jej demonizować. Rozwiązywałem sporo zadań online, dzięki czemu niezwykle dobrze się przygotowałem. Nie miałem problemów z napisaniem matury. Wynik zadowalający :D Polecam też wszelkie sprawdzone serwisy z rozwiązanymi zadaniami.

bruklin187

Posty: 9

 
Zadania maturalne z matematyki, które są naprawdę bardzo pomocne w nauce do matury http://www.zadaniazmatmy.pl/index.php/category/matura-rozszerzona/. Polecam wszystkim. Uczyłam się i zdałam. Wynik matury bardzo okej.

anex

Posty: 39

 
Mam poważny dylemat. Sporo materiałów edukacyjnych zgromadziłem. Nie mam jednak większego przekonania, że zdam matę. Od zawsze sprawiała mi problem. Matematyka podstawowa jest obowiązkowa, a więc szukam zadań maturalnych z gotowymi zadaniami maturalnymi, dzięki którym będę mógł się lepiej przygotować.

Alimer

Posty: 10