zespół muzyczny łuków, gdzie ?

zespół muzyczny łuków, gdzie ?

Potrzebny zespół muzyczny na wesele do Łukowa. Pewnie wiele propozycji nie będzie, więc jak coś, to możecie podsyłać również namiary na zespoły ze stolicy, które są chętnie ruszyć w okolice. Z góry wielkie dzięki.

Menene

Posty: 1

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do ludzi, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Neo56

Posty: 16

 
Spotkanie owszem jest niesłychanie istotną kwestią, jeśli chodzi o wybranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

HalskiPol

Posty: 9

 
Dobry zespół ślubny to podstawa udanej zabawy. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grali kiepscy muzycy :) Śledzę wątek, bowiem naprawdę interesujący. Zobaczymy, kto rządzi w tej branży.

beata77

Posty: 7

 
Dla mnie liczy się fakt, aby był to nie tylko świetny zespół muzyczny, ale też konferansjer. Jak na razie nie znalazłem żadnego w Łukowie. Może rzeczywiście szukać też po okolicach. Pewnie taka opcja z dojazdem jest dużo droższa, ale jak nie znajdziemy, innego wyjścia nie będzie.

ZjadaczGłów

Posty: 17

 
To link do naprawdę fajnego zespołu na wesele http://zespol-retro.pl. Znajomi ich wynajęli i teraz sami wiemy, komu zlecimy granie na naszym weselu ;) Bardzo zgrana paczka muzyków, którzy wiedzą jak rozbawić starych i młodych. Uważam ich za mega profesjonalistów w swoim fachu.

Squel

Posty: 5

 
Dla mnie liczy się fakt, aby był to nie tylko wyborny zespół muzyczny, natomiast też konferansjer. Jak na razie nie znalazłem żadnego w Łukowie. Może faktycznie szukać też po okolicach. Pewnie taka opcja z dojazdem jest dużo droższa, natomiast jak nie odnajdziemy, innego wyjścia nie będzie.

Nikuś23

Posty: 3