artykuły o finansach, polecicie ?

artykuły o finansach, polecicie ?

Jakie poradniki o finansach czytacie? Z jakiej strony korzystacie i czy zawiera rzetelną pomoc. Od dłuższego czasu szukam naprawdę wartościowych wpisów, porad o inwestycjach itp. Nic mnie nie zaskoczyło :( Pomożecie?

12erBis

Posty: 1

 
Wy o finansach, a ja szukam konkretów, czyli poradników o marketingu. Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to myślę, że już sporo wiem, ale zupełnie nie poradzę sobie z reklamą. Może znacie jakieś ciekawe strony poradnikowe choćby z podstawową wiedzę w tym zakresie.

ewu1u01

Posty: 3

 
O to widzę, że moja bratnia dusza pisze. Ja też cenię poradniki o zdrowiu. Nie lubię czytać o chorobach, a właśnie o zdrowym odżywianiu, zdrowych produktach, witaminkach, dietach i pysznych posiłkach dla dzieci. Jak coś dołączam się do grona osób, które szukają rzetelnych porad i sprawdzonych serwisów czy blogów.

Jacek1812

Posty: 8

 
Spójrz tutaj http://citymag.pl/jak-sie-przeprowadzic/. To bardzo ciekawie prowadzony portal lifestylowy, na którym znajdziesz dużą ilość porad dla biznesu w tym również o finansach, planowaniu, strategii itd.

Hunka

Posty: 12

 
Ktoś tu pytał chyba, za co można cenić portal lifestylowy. Odpowiem. Jeżeli jest kiepski, czyli nie zapewnia żadnych przydatnych porad, no to za nic. W przeciwnym wypadku sprawa wygląda, jeżeli to serwis wielotematyczny, a w każdej kategorii można odnaleźć profesjonalną wiedzę i pomoc. Właśnie takie stronki cenię, bo są dla całej rodziny :)

beata77

Posty: 3

 
Zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie :D Wszyscy teraz przestawiają się na zdrowy tryb życia. Z jakiego portalu lifestylowego czerpiecie wiedzę i porady w tym temacie? Czekam :)

MiSER

Posty: 2

 
Dobrze myślisz, bowiem niestety nie uda ci się nic dobrego zaradzić, jak nie zaczniesz od tego, aby być mądrym przedsiębiorcą :) A tak na poważnie ja też zaczynałem od czytania artykułów o marketingu na rzeczywiście przeróżnych stronach. Nie zawsze byłem zadowolony z ich jakości, natomiast tak właśnie przebiegała moje początki no i udało się :D

juron

Posty: 3

 
Marketing to nie moja bajka :) Jak mam poczytać ciekawą lekturę, to wybieram artykuły o technologii. Należę do ludzi, jakie cenią nowinki technologiczne. Nic mnie nie zaskoczy ;)

CzarnyBlant

Posty: 2

 
Na wielu stronach można znaleźć naprawdę fajne porady jak schudnąć. Dzięki wielu artykułom o zdrowiu udało mi się zacząć zupełnie nowe życie. I co ważne, nie potrzebowałam wizyty u dietetyka.

codePerformance

Posty: 17

 
Dobrze myślisz, bo niestety nie uda ci się nic dobrego zdziałać, jak nie zaczniesz od tego, aby być mądrym przedsiębiorcą :) A tak na poważnie ja też zaczynałem od czytania artykułów o marketingu na naprawdę przeróżnych stronach. Nie zawsze byłem zadowolony z ich jakości, ale tak właśnie przebiegała moje początki no i udało się :D

wicek55

Posty: 8