moda włoska

moda włoska

Cześć, kocham modę włoską, ale coraz mniej jej w standardowych sieciówkach, dlatego potrzebuję namiarów do fajnego sklepu internetowego wyspecjalizowanego właśnie w tej kategorii. Podpowiecie coś? :) Pzdr!

@marcelko

Posty: 9

 
Podobają mi się asymetryczne sukienki z pionowym wzornictwem wyszczuplającym. Teraz większość trendów modzie kształtują Włosi więc do sklepów z takim asortymentem bym się skierowała w pierwszej kolejności.

Damianek4

Posty: 22

 
Podobają mi się teraz ciuchy w rozmiarach uniwersalnych. Kupujesz to, co ci się naprawdę podoba, bez zamartwiania się, czy będzie pasowało.

Kazioczek

Posty: 33

 
Polecałabym ci sklepy, które współpracują z biurami projektowymi we Włoszech, a produkują w Polsce. Takie działalności robią na mnie największe wrażenie.

Michaś

Posty: 30

 
Zapytaj sprzedawcę, jakie marki konkretnie sprzedaje, a później sprawdź ich historię. Będziesz miała czarno na białym, co naprawdę kupujesz.

Anetkaaa

Posty: 18

 
Ciekawe włoskie stylizacje otrzymasz w diamondstyle.pl. Ceny są ponad 50% niższe niż w zwykłych sieciówkach, a przy większych zakupach masz szansę negocjacji indywidualnego rabatu. Polecam najbardziej u nich żakiety, sukienki i swetry. Nie spotkasz takiego wzornictwa normalnie. Poza tym duży wybór koszul wpisujących się w styl półformalny. Jeżeli masz zamiar trochę poszaleć z garderobą to polecam.

Dersei02

Posty: 17

 
Teraz w sieci funkcjonuje wiele multimedialnych galerii handlowych, które selekcjonują oferty z wielu różnych sklepów. Odsyłam cię do takich struktur. Szybciej sobie wybierzesz ulubioną kolekcję.

derbuś45

Posty: 12

 
Proponuję się dodać do newsletterów sklepów z odzieżą, a także na ich Facebooka. Większość działalności na tym rynku prowadzi politykę kuponów promocyjnych. Na pewno szybko trafisz w coś sensownego.

nnn2

Posty: 13

 
Sugeruję, aby w nowym sklepie zrobić zakup testowy, sprawdzić jakość, a później dopiero inwestować w resztę wybranego asortymentu. Dzięki temu unikniesz rozczarowań.

GGregbard

Posty: 12

 
Skup się na dokładnym dopasowaniu rozmiaru. Odkąd zaczęłam chodzić w ciuchach idealnie dostosowanych do ciała wizualnie się wyszczupliłam.

umberko3

Posty: 9