Strój spiderman

Strój spiderman

Dość pilnie muszę kupić synkowi strój spidermana. Zależy mi na stroju porządnym, dobrej jakości, a nie po jednej zabawie do wyrzucenia. Polecacie jakiś sklep, może być nawet drogi, zależy mi tylko i wyłącznie na ekstra jakości:)

esdoen1

Posty: 7

 
Takiego właśnie stroju spidermana naszukałam się w tamtym roku. Synuś uparł się i koniec, że na balu karnawałowym w przedszkolu chce być człowiekiem pająkiem. Chętnie skorzystam teraz z okazji, żeby mieć z głowy problem w tym roku:) Jak na razie jest zafascynowany tym superbohaterem.

Jasio234

Posty: 17

 
Kupując gumki do włosów sprawdzajcie czy są elastyczne. Ja dałam się nabrać, że niby to gumki pierwsza klasa, a później okazało się, że w ogóle na włosy nie da się ich założyć. Na zdjęciu wyglądały spoko. Jak dla mnie najlepsze są frotki, sprawdzone, miękkie i nie ciągną włosów.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Różne ozdoby i biżuterię znajdziecie tutaj http://www.matisklep.pl/pol_m_RZEMIEN-154.html. Kupiłam tam ostatnio rzemienie o przepięknych kolorach, dlatego polecam wszystkim, którzy kochają się w ozdóbkach.

Iunae_Milt

Posty: 10

 
Taki trochę misz masz, ale niesłychanie fajny sklep. Zakupiłam u nich kolczyki srebrne i jestem zadowolona. Mam nadzieję, że i wam udadzą się zakupy. Atrakcyjne ceny, dobra jakość, polecam.

kuBawodzu

Posty: 10

 
Niezmiernie spoko gumki do włosów. Mają duży wybór eleganckich gumek, a ja takie właśnie lubię. Do pracy zwykła gumka nie wypada, te są metalowe, ozdobne, pierwsza klasa. No i co najważniejsze tanio.

robrotek

Posty: 9