Bielizna wyszczuplajaca - sklep online

Bielizna wyszczuplajaca - sklep online

Hej, cześć! Okazało się, że nie mogę się wcisnąć w moją suknię ślubną, a już nie dam rady ani zgubić tych kilogramów, ani tym bardziej zrobić poprawkę u krawcowej...Jedyną pomocą będzie chyba bielizna wyszczuplająca. Skąd zamówić body, rajstopy???? Jakie marki rzeczywiście mi komfort zapewnią i faktycznie trochę zwężą mi talię?

namok

Posty: 3

 
Swój ślub brałam w gorsecie Orirose i powiem, że naprawdę fajnie się sprawdził. Talia osy – chyba pierwszy raz w życiu ;-) No i co najważniejsze podczas wesela byłam w stanie się bawić, ucisk był, ale nie taki, żeby mi tchu zaczynało brakować po kilku szybszych tańcach, a takich zaliczyłam przez całą noc dziesiątki. Bielizna mimo że jest dość zaawansowana i profesjonalna to na tle innych nie kosztuje dużo. Na stronie orirose.pl mają chyba największy wybór ich artykułów.

beata77

Posty: 8

 
Zawsze myślałam, że taka bielizna nie będzie mnie dotyczyć, ale po ciąży ciało mi się mocno zmieniło na minus i sama się za takim body, czy majtkami rozglądam. Skoro można i są takie możliwości, to czemu nie skorzystać?

kluska4

Posty: 7

 
Jakość materiału jest super istotna przy takich przylegających kompletach. Raz miałam body kupowane gdzieś w internecie które było takie nieprzyjemne w dotyku, bardzo sztuczne tworzywo, w którym ciężko mi było chodzić.

andrzej99

Posty: 11

 
Moja siostra wiem że chodzi dość często w korygującej bieliźnie i faktycznie jak się na nią patrzy to wygląda bardzo szczupło mimo że niedawno po raz drugi w życiu rodziła. Z tym że ona te bieliznę kupuje za naprawdę dość duże pieniądze, mi byłoby szkoda aż tyle płacić powiem szczerze.

irecki67

Posty: 14

 
Poprawiło się na pewno jeśli chodzi o jakość sprzedawanej bielizny korygującej. Jeszcze te kilka lat temu to żeby coś profesjonalnego i wygodnego dostać to trzeba było zapłacić jak za złoto. Teraz jest większa konkurencja, można przebierać w producentach także automatycznie cenowo wygląda to dużo lepiej.

wisła1905

Posty: 7

 
Można kupić w miarę tanio dobrej jakości bieliznę modelującą, ale trzeba jednak trochę się naszukać i trochę produktów porównać i przetestować. Na pewno stopnie ucisku są ważne, to musi być dobrane optymalnie pod dany obwód – nie za dużo i nie za mało a w sam raz.

beata77

Posty: 6

 
Różnej klasy sprzedają bieliznę tego typu, są lepsze i gorsze modele. Na pewno trzeba by sobie przetestować już na sobie i swoim ciele, bo też każdy ma inne proporcje, inny kształt ud, pośladków czy brzucha, także może się okazać, że to co odpowiada jednej kobiecie będzie zupełnie nie do założenia dla innej.

azbe

Posty: 18

 
No ogólnie ja jestem za tym, żeby taką bieliznę korygującą nosić, ale są często w takich ubraniach dwa główne problemy. Albo uciska za lekko i nie ma tego efektu zmniejszenia obwodu, albo uciska za mocno i po kilku godzinach chodzenia w czymś takim potrafi brzuch boleć.

Acclaim

Posty: 10

 
Póki co to próbuję jeszcze diety, żeby sobie obwody zmniejszyć, jeśli to nie pomoże to na pewno będę szukała bielizny wyszczuplającej, bo muszę schudnąć do września, kiedy na wesele do siostry będę szła...

Oct714

Posty: 7