gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

mikesmith0103

Posty: 4

 
Materiał jest kluczowy, taka prawda. Kiedyś kupiłam sobie sukienkę która mnie ta drapała po ciele że wytrzymać się nie dało. Innym razem udało mi się dobrać taką której w ogóle na sobie nie czułam, super leżała, jak druga skóra.

yetisize

Posty: 5

 
Tak się zastanawiam dlaczego sukienki sprzedają w tak bardzo rozbieżnych cenach. Czasami widzę zwykłe proste suknie za kilka tysięcy złotych w sklepach. To z czego one są zrobione, ze złota??

TomekK

Posty: 2

 
Ja sobie czasami coś uszyję ale raczej proste rzeczy, za sukienkę to jeszcze nigdy się nie zabrałam. Ale może kiedyś, kto wie.

janek1234

Posty: 17

 
Zawsze mam duzy problem z dopasowaniem sukienki na wesele. A ostatnio jest jakaś kumulacja u mnie w rodzinie, dostałam już trzy zaproszenia na ten rok na trzy różne śluby..

simeone

Posty: 8

 
Swoją suknię ślubną kupowałam w sklepie Isel Onir - facebook.com/IselOnir-875955792589761. Bardzo dobra obsługa, całość uszyta na miarę, ekspresowo bo z tego co pamiętam czekałam na suknię chyba 2 tygodnie tylko. Materiały mają genialne, właścicielka ma trochę na tym punkcie hopla i sprowadza tkaniny z Indii, Turcji, czy nawet Emiratów Arabskich!

Hoteowo24h

Posty: 10

 
Sukienka dla osób występujących na scenie to podstawa. Grube pieniądze płacą największe gwiazdy żeby podczas występu wyglądać zjawiskowo. Projektanci ubrań dla gwiazd na brak zleceń i kiepskie zarobki z pewnością nie mogą narzekać.

Jozefina333

Posty: 4

 
Ile kosztuje wykonanie sukni na wymiar tak w ogóle? Rozumiem, że jeśli bym przyszła z własnym materiałem to wyszłoby taniej, dużo taniej? Ktoś coś?

yarofe

Posty: 4

 
Najwazniejszy jest dobry materiał. Jeśli materiał jest porządny, wysokogatunkowy to sukienka też będzie dobrze leżeć na ciele, nie będzie się szybko niszczyć i dobrze podkreśli zalety sylwetki.

ewu1u01

Posty: 4

 
Kilka lat temu w świetnej kreacji podczas festiwalu w Opolu wystąpiła Kinga Preis. Od tamtej pory poluję na sukienkę podobnej do jej, ale nie mogę nigdzie znaleźć...help!

gienkollo

Posty: 28