Jaka osoba zajmie się projektowaniem odzieży casual ?

Jaka osoba zajmie się projektowaniem odzieży casual ?

Jak ktoś zajmuje się projektowaniem odzieży casual, proszę o kontakt. Mam działalność produkcyjną, szukam partnerów, którzy pomogliby mi wykreować markę itd. tylko poważne oferty. Dziękuję za odpowiedzi.

HalskiPol

Posty: 7

 
Dzięki takim właśnie ofertom jak tu proponowane projektowanie odzieży casual można być pewnym, iż nie utopi się pieniędzy. Nieraz też korzystamy z usług projektowania głównie, jeśli zależy nam na ekstra sprzedaży. Zapłacić za usługę trzeba, lecz jest pewność, iż dostaje się naprawdę chodliwy projekt, niewątpliwie wybierając kogoś profesjonalnego.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Jak dla mnie obecnie moda to kawał ciężkiego chleba. Ludzie są różnego pokroju, różne mają upodobania i jeżeli chodzi o stylizacje to też bywa różnie :) w Łodzi o projektantów odzieży nie ma się co martwić, jest ich troszkę i to całkiem dobrych.

Smaczek34

Posty: 19

 
Tu robią super projekty ciuchów http://www.projectfashionlab.pl. Polecam, potrzebowałem usługi projektowania odzieży active, wyszło mega dobrze ;)

jajosz12

Posty: 10

 
Super pomysł takie projektowanie ubiorów, ale w moim wypadku jak na razie to chyba za droga usługa. Wiadomo, że lepiej jest mieć sprawdzone pomysły od fachowca :) ale wiadomo, że nie do końca każdego jest stać na takie usługi i „orze jak może” :) Jak będę miała większy budżet to na pewno skorzystam, nawet z czystej ciekawości.

E-GOista

Posty: 12

 
Od przyszłego sezonu, odpowiednio już za chwilę :) ruszam z nowym projektem. Mam małą firmę produkcyjną, kilka maszyn. Sam zająłem się projektowaniem odzieży active. Jak nie wyjdzie, poszukam projektanta.

kkjmk33

Posty: 17