Sklep buty damskie

Sklep buty damskie

Witam, może któraś z was ma sprawdzony sklep online z butami? Szukam skórzanych butów na kilka sezonów i nie mogę się wybrać do miasta, mieszkam daleko od centrum i jestem uziemiona z dzieckiem.

grzes3345

Posty: 11

 
Buty są znacznie tańsze w innych krajach, ale sprowadzanie sobie jednej pary to ryzyko, bo co będzie, jak będą uwierały...

Klarka45

Posty: 18

 
Bardzo ładne buty mają na stronie www.marels.pl, moja znajoma robiła tam zakupy i bardzo sobie chwaliła miłą obsługę.

Fowl1990

Posty: 25

 
Lubię włoskie buty, ale są one bardzo drogie – jeśli masz wystarczające fundusze, to kup sobie.

radziomil

Posty: 20

 
Ja kupuję buty tylko stacjonarnie, w sieci mam za dużo modeli do wyboru i zwykle kończy się na tym, że niczego nie wybieram.

BoGGo

Posty: 19

 
Buty mogą ładnie wyglądać, ale to nie znaczy, że będą trwałe. Najlepiej zobacz sobie model w sklepie stacjonarnym, zobacz, czy jest dobrze uszyty i dopiero zamawiaj.

michas901

Posty: 21

 
Mi w sklepach internetowych podoba się to, że można w nich szybko znaleźć buty, które nam się podobają. Jeśli but będzie niewygodny, to można go oddać.

Llevis

Posty: 32

 
Też mam taki sam problem, w zwykłych sklepach sprzedawcy chyba powariowali, dają tak wysokie ceny.

ZjadaczGłów

Posty: 18

 
Ja też kupuje w sieci, ale lubię mieć możliwość zwrotu butów po czasie dłuższym, niż 10 dni, bo często je kupię i zapominam przymierzyć.

Klarka34

Posty: 13

 
Byłam sceptyczna zakupom butów przez internet, ale ostatnio moja koleżanka kupiła sobie piękne kozaki i chyba zacznę też zamawiać.

Klarka45

Posty: 18