Gdzie można kupić online tanie buty ?

Gdzie można kupić online tanie buty ?

Czy waszym zdaniem za buty warto zapłacić więcej czy tak jak w przypadku innych produktów płacimy jedynie za markę i za droższymi butami nie idzie ich znacznie wyższa jakość? Nie wiem czy warto dopłacać?

ARTyMM

Posty: 2

 
Nie wyobrażam sobie abym zakupiła drogie szpilki od znanego projektanta. Jeżeli również nie chodzisz na co dzień w tego typu butach to w mojej opinii nie powinnaś kupować ich drogich. Tanie szpilki również pozwolą Ci doskonale zaprezentować się podczas imprezy.

Acclaim

Posty: 14

 
Sama w tanich butach chodzę od niezmiernie długiego czasu i jeszcze nigdy nie miałam z nimi kompletnie żadnych kłopotów. Moim zdaniem kupowanie tego typu butów to perfekcyjny pomysł jeżeli chcesz zaoszczędzić pieniądze a przy tym nie potrzebujesz znanego loga.

roudee

Posty: 10

 
Aby dobrze wyglądać w szpilkach wcale nie muszą być one drogie. Z doświadczenia wiem, że tanie buty również mogą prezentować się bardzo dobrze. Powinnaś pamiętać również o tym, że większość osób nie posiada wiedzy na temat mody i nie będą w stanie odróżnić drogich butów od tych najtańszych przez co nie warto dopłacać.

PaweL

Posty: 19

 
Odradzam Ci kupowanie drogich szpilek. Zapewne będziesz je nosiła bardzo rzadko i w takiej sytuacji kupienie tych markowych po prostu mija się z celem. Znacznie lepiej w mojej opinii kupić tanie buty, które po prostu będą ładnie się prezentowały i nie będą w niczym gorsze od droższych.

pawel253

Posty: 14

 
Tanie buty warto moim zdaniem kupować tylko w sytuacji gdy nie zależy Ci na rozpoznawalnym logo. W takiej sytuacji tanie buty to naprawdę porządne rozwiązanie dzięki któremu zaoszczędzisz.

wiesław11

Posty: 6

 
Uważam, że jak najbardziej warto zdecydować się na tanie buty ponieważ jest to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Przy tym tanie buty wcale nie muszą zużyć się bardzo szybko. Czasem są one w stanie wytrzymać przez naprawdę długi czas przy tym zachowując cały czas swój pierwotny wygląd co czasem nie zdarza się nawet w markowych butach.

stanhold43

Posty: 18

 
Kwestia tego, iż tanie buty są niewygodne to w mojej opinii mit propagowany poprzez osoby wspierające marki luksusowe. Od długiego czasu noszę jedynie tanie buty i nigdy nie odczuwałam żadnego dyskomfortu podczas chodzenia w nich nawet poprzez dużo godzin.

adam289

Posty: 10

 
Ze wszystkich sklepów z tanimi butami z których korzystałam najbardziej godny polecenia jest sklep: http://www.lamai.pl, który w mojej opinii jest prawdziwym liderem w swojej branży. Buty w tym sklepie są przede wszystkim niesłychanie piękne oraz solidnie wykonane. Nie powinnaś się więc obawiać, że szybko się zniszczą i będą do wyrzucenia.

grzes3345

Posty: 15

 
Już od bardzo długiego czasu noszę tylko i wyłącznie tanie buty i wytrzymują mi one dokładnie tyle samo co te markowe moich znajomych. Dodatkowo tak naprawdę nikt nie zwraca uwagi na to jakiej marki buty posiadasz.

Anjinsaan

Posty: 15