odzież damska od polskich projektantów

odzież damska od polskich projektantów

Gdzie można kupić fajne, oryginalne ubrania? Bo powiem szczerze, chodzę po sklepach i nic nie mogę znaleźć, wszystko szyte na przysłowiowe jedno kopyto.

andrzej99

Posty: 5

 
Dla mnie numerem jeden są szmateksty. W ciucholandach można kupić takie ciuchy, których nie ma nikt. A jak masz zaprzyjaźnione miejsca, to naprawdę można trafić na prawdziwe perełki, czasem całkiem nowe.

Woli007

Posty: 12

 
Ja szukam na różnych portalach aukcyjnych. Czasem kupuję coś nowego, a czasem od kogoś z szafy. Bardzo często można kupić naprawdę rewelacyjne ciuchy, ludzie robią wyprzedaże prawdziwych perełek.

Oct714

Posty: 12

 
Ja kupuje ciuchy na pobliskim bazarku i wcale nie są to rzeczy gorszej jakości niż z markowych sklepów. Czasem te same modele można kupić o wiele taniej i zazwyczaj są to rzeczy polskich projektantów, a wiec bardzo dobrej jakości.

Acclaim

Posty: 13

 
Moim ulubionym sklepem w ostaniem czasie jest http://looqlike.pl . Lubię modę miejską, a tam właśnie są ciuchy w takim stylu. Fajna jest też obsługa, która podchodzi indywidualnie do każdego zamówienia, także nawet nie odczuwasz, że sprzedaż jest online, bo możesz liczyć na pomoc.

Kitas

Posty: 12

 
Często szukam różnych kuponów rabatowych do sklepów znanych marek, potem można kupić wysokiej jakości rzeczy, czołowych firm w bardzo dobrych cenach. Dlatego warto kupować w takich sklepach, nawet jak trzeba zapłacić więcej.

mokwas

Posty: 15

 
Ja nauczyłam się szyć, robić na drutach itp. Kupuje w szmatkach, a potem przeszywam, doszywa, nie dość, że to fajny relaks, to jeszcze zawsze mam cos oryginalnego.

Pamooko

Posty: 8