Olmar Konfekcja

Olmar Konfekcja

Witajcie serdecznie :) Szukałam ostatnio jakiejś dobrej kurtki, bo nie mam się w co ubrać. Przeglądałam różne oferty i zaciekawiła mnie firma Olmar. Konfekcja którą robią wydaje się być dobra, co o niej sądzicie?

gancarczyk67

Posty: 7

 
Cześć. Ja kiedyś kupiłam produkt od Olmara, to była kurtka zimowa, fajnie wyglądała i dobrze chroniła przed mrozami, więc byłam bardzo zadowolona. Tylko że po pewnym czasie zamek mi się popsuł i nie miałam czasu naprawiać, poza tym wszystko było ok.

SsthEn

Posty: 31

 
Cena jest w porządku, w tej kategorii nie znajdziesz nic tańszego. Jakość też całkiem dobra chociaż kurtka po 5 sezonach wyblakła, ale to raczej normalne i zależy od konkretnego okazu, jednak to jest i tak bardzo długi czas, konkurencja jest raczej słabsza. Jak dla mnie Olmar jest dobrym producentem.

Ryszardzik3

Posty: 28

 
Ja z całego serca mogę polecić tą markę, ich produkty są naprawdę wysokiej jakości. Al-bo to klasa sama w sobie, na pewno będziesz niezmiernie zadowolona.

Yuri20

Posty: 5

 
Nie zgadzam się z tym, też kiedyś nabyłam spódnicę Al-bo i wyśmienicie się w niej chodziło, nawet koleżanka mi powiedziała że wyśmienicie w niej wyglądam, bardzo dobrze podkreślała kobiece kształty. No i bezproblemowo się ją prało, więc dla mnie Al-bo to dobra marka, jaka dba o swoich klientów, z nią możecie wyglądać pięknie

Llevis

Posty: 32

 
Jestem pracownikiem sklepu Atelier i mogę Pani zaoferować kurtki firmy Olmar z naszego sklepu: http://damskie-atelier.pl/Olmar. Zaraz po dostaniu wpłaty, nasz pracownik wyśle do Pani kurtkę szybkim kurierem, więc w ciągu maksymalnie dwóch dni będzie ją Pani mogła używać, przesyłka jest darmowa.

Fstachu44

Posty: 32

 
Jak szukasz czegoś dobrego to raczej unikaj Al-bo. Moim zdaniem te produkty nie są warte swojej ceny, kiedyś kupiłam od nich sukienkę i spódnicę, jednak były dla mnie strasznie niewygodne. Nie wiem, być może, to przez to że miałam wtedy więcej kg.

Dersei02

Posty: 14

 
O, fajnie że wspomniałaś o tej firmie albowiem jest jedną z moich ulubionych polskich marek. Nabyłam pierwsze ponczo z Al-bo jakieś 2 lata temu, do tej pory w nim nieraz wychodzę do pracy, jednej koleżance się tak się spodobało że nabyła sobie niezmiernie podobne z tej firmy. Więc z czystym sercem polecam.

Morchepl

Posty: 20

 
O, fajnie że wspomniałaś o tej firmie bo jest jedną z moich ulubionych polskich marek. Kupiłam pierwsze ponczo z Al-bo jakieś 2 lata temu, do tej pory w nim czasem wychodzę do pracy, jednej koleżance się tak się spodobało że kupiła sobie bardzo podobne z tej firmy. Więc z czystym sercem polecam.

Yuri20

Posty: 12