super buty

super buty

Hej. Gdzie kupujecie firmowe buty damskie i męskie? Szukam jakiegoś fajnego sklepu ze stylowym obuwiem dobrych marek.

anna43

Posty: 11

 
Też mam zawsze problem z zakupem butów, bo jak mi się podoba wzór, to nie są wygodne. Więc ogólnie nie lubię tego typu zakupów, są dla mnie po prostu koniecznością.

Florkawe

Posty: 19

 
A dla kogo szukasz butów? Bo dużo sklepów specjalizuje się w obuwiu damskim, a markowe buty dziecięce moim zdaniem nieco trudniej znaleźć. Znaczy są, ale niektóre sklepy jakieś takie niezbyt interesujące kolekcje proponują.

giewoo2

Posty: 15

 
Zajrzyj sobie do sklepu www.sklep.apia.pl. Plusem jest nie tylko bardzo szeroki wybór różnych kolekcji znanych na świecie marek (mają buty z fabryk i manufaktur niemal z całego świata), ale i zróżnicowane wzornictwo. W kolekcjach można znaleźć naprawdę wyróżniające się na tle konkurencji kozaczki, sandałki, botki itp.

amigosss

Posty: 7

 
Też właśnie szukam jakichś uniwersalnych butów na wiosnę, ale nie mam pojęcia, jakie wzory teraz są modne. Muszę sobie przejrzeć oferty kilku sklepów i zobaczyć, co teraz się nosi.

Welinka

Posty: 29

 
A jakich butów szukasz? Czegoś eleganckiego, czy takich wygodnych, bardziej sportowych do chodzenia na co dzień?

frunter45

Posty: 12

 
Ja bardzo nie lubię kupować butów, zawsze mam dylemat, jak wybrać, wydaje mi się też, że jak fajnie wyglądają to są jakieś takie niemodne.

Grabow12

Posty: 33