Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

Eksperttt45

Posty: 2

 
Jako dekorator wnętrz z dość dużym doświadczeniem polecam ci fototapetę, bo można sobie zmienić praktycznie całą aranżację jednym dobrym motywem graficznym, a to już naprawdę coś. Do tego nie jest drogo.

Robosek

Posty: 29

 
Jasne, że warto wziąć fototapetę. Przygotuj tylko dobrze powierzchnię do tapetowania, bo tutaj popełnia się chyba najwięcej błędów technicznych.

grudzin56

Posty: 9

 
Głęboka perspektywa zdecydowanie do małego wnętrza. Nieźle wypadają również fototapety czarno – białe. Mega oryginalne. Bardzo mi się podobają.

001derma

Posty: 9

 
Obstawiam że dobierzesz sobie fototapetę bez większego problemu na fototap.pl . Mają bardzo ładne zdjęcia, sprawdzam ten sklep raz w tygodniu od jakiegoś czasu i ciągle tylko kombinuję gdzie jeszcze w domu znaleźć ścianę na którą można by nową tapetę wrzucić:))

Iunae_Milt

Posty: 10

 
Na pewno fototapeta tańsza i lepsza niż standardowy obraz. Do tego prosta w montażu, samodzielnie sobie poradzisz. Grunt, żebyś poprosił o dokładne zabezpieczenie w transporcie.

MiSER

Posty: 16

 
Pamiętaj, że nie musisz z gotowych wzorów korzystać. Najlepiej wysłać coś własnego, ulubioną grafikę. Najczęściej nie ma żadnych problemów z prawami autorskimi.

ewu1u01

Posty: 3