architekt wnętrz warszawa, polecicie ?

architekt wnętrz warszawa, polecicie ?

Witam. Chodzi mi o profesjonalną aranżację mieszkania. Czeka nas gruntowny remont i zastanawiamy się z mężem nad skorzystanie z usług jakiegoś dobrego architekta wnętrz w Warszawie. Pomożecie?

Spirek

Posty: 1

 
Masz konkretny budżet i w tym mają się zmieścić. Tu naprawdę nie ma żadnego problemu, żeby tacy projektanci wnetrz z Warszawy powiedzieli ci, nie tego tak Panu nie zrobimy, to musi być w dużo wyższej cenie. Ten budżet musi dotyczyć również realizacji. Nie martw się na zapas. Na bank znajdziesz dobre studio. Skorzystaj z poleceń na forum.

e0987

Posty: 27

 
To od razu nakreślasz sprawę, o jakie dokładnie projektowanie wnętrz ci chodzi. Mówisz, ile możesz przeznaczyć na projekt, materiały i realizację. Ja też tak zrobiłem i o dziwo wstępna wycena nie różniła się od końcowej. Wszystko było dopięte na ostatni guzik łącznie z terminem realizacji. Wywiązali się wspaniale, więc wiem, że tak się da. Musisz podzwonić po architektach z Warszawy.

namok

Posty: 2

 
Czekam, bo zależy mi na usługach architekta wnętrz, którego już ktoś poleca. Nie lubię działać w ciemno. Wiem, iż można popatrzeć na portfolio firm z Warszawy. Tyle iż mnie podoba się tam wszystko :D Fajnie urządzone knajpki. Mój lokal nie będzie na początek duży i stąd dylemat. Jak go urządzić po prostu nie wiem.

irecki67

Posty: 4

 
A jeśli można spytać o firmę? Mnie też zależy na konkretnym architekcie wnetrz z Warszawy, który w końcu pomógłby zrobić całą górę domu. Mogłabym wtedy wynajmować komuś i w ten sposób zarabiać. Ciekawa jestem, ile taka inwestycja by mnie wyniosła. Trochę funduszy jest, więc może wystarczyłyby na projekt i remont.

audi25

Posty: 11

 
Nie mieliśmy potem żadnych problemów z zakupem koniecznych materiałów, bo to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

serum45

Posty: 4

 
Nie ma to jak polecić kogoś, kto wykonał kawał dobrej roboty. Korzystałem z usług tego architekta wnetrz z Warszawy http://prostudio.pl. Jestem zadowolony, bo mieszkanie w końcu zaczęło być przytulnym gniazdkiem :D

miko_poz

Posty: 19

 
Nie mieliśmy później żadnych problemów z zakupem potrzebnych materiałów, bo to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

jajosz12

Posty: 7

 
A taki architekt wnętrz jest w stanie zrobić szybko wstępną wycenę i czy za takie coś się płaci? Potrzebna mi firma z Warszawy, której zaufam. Chodzi o powierzchnię sklepową, która koniecznie musi być bardzo dobrze zaaranżowana. Duża przestrzeń i sam jakoś nie mogę znaleźć pomysłu.

edyta123

Posty: 4