Ramy plakatowe z możliwością dopasowania formatu

Ramy plakatowe z możliwością dopasowania formatu

Agencja reklamowa szuka dostawcy ram aluminiowych, ramek led i innych systemów do prezentacji banerów, plakatów, różnego typu materiałów promocyjnych. Ktoś coś? Gdzie można liczyć na wysoką jakość w przystępnej cenie?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Nikt mi nie przychodzi do głowy jeśli chodzi o takie ramy i inne systemy do prezentacji. Teraz modne są chyba wszelkie plazmy i inne gadżety cyfrowe. Takie mamy czasy, że musi się coś świecić żeby ktoś zauważył ;)

Klarka34

Posty: 9

 
Ja bym chętnie zainwestował w jakiś podświetlany system do prezentacji plakatu z informacją o moim salonie fryzjerskim. Jednak taka podświetlana reklama ma ten plus że działa 24h, a w nocy to naprawdę efektownie wygląda i przykuwa uwagę.

dominiś

Posty: 3

 
Myślę, że bardzo fajną opcją są wszelkie reklamy z podświetleniem. Może faktycznie po zmroku zbyt dużo ludzi po miastach już nie chodzi/nie jeździ ale mimo wszystko takie reklamy są bardzo efektowne od razu przykuwają wzrok.

gregBard

Posty: 2

 
Jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep na https://spectrum-displays.pl. Można u nich kupić dosłownie każdy rodzaj ramy pod plakat czy inną reklamę. Rozsądne ceny, wysoka jakość tworzywa, nie mam uwag. Można sobie tutaj dopasować ramę do swoich potrzeb jeśli chodzi o rozmiar ale też kolor. Szybka realizacja, miły kontakt z obsługą.

repta32

Posty: 19

 
JA wolę za ramę zapłacić więcej ale mieć pewność że jest to prawdziwe aluminium a nie jakaś słabizna podrabiana. Niestety ale mam wrażenie że w sprzedaży więcej jest produktów z tej drugiej kategorii.

Kitas

Posty: 10

 
Heh, wszelkie systemy do prezentacji materiałów reklamowych które mają wbudowane własne podświetlenie to fajna rzecz ale raczej na sezon zimowy, kiedy to już o 16 – tej robi się ciemno. Latem kiedy dopiero o 21 robi się ciemno to już nie wiem na ile podświetlenie ma sens.

FiKra

Posty: 12

 
Najważniejsze dla mnie jest żeby taki system do prezentacji plakatu był intuicyjny w obsłudze. Chodzi mi otwieranie, montaż plakatu, powieszenie i tak dalej/

djramu

Posty: 4