Ekspozytory reklamowe

Ekspozytory reklamowe

Potrzebny mi jest namiar na firmę specjalizującą się w projektowaniu i produkcji stojaków reklamowych. Kogoś znacie – polecacie? Głównie to miałyby być stojaki na słodycze, lekkie rzeczy, nic masywnego.

namok

Posty: 3

 
nie poradzę z tymi standami nie mam bladego pojecia kto by coś takiego zaprojektował i wyprodukował na dobrym poziomie.

Yuri20

Posty: 5

 
Chwalę sobie obsługę na stronie http://oficyna97.pl. U nich kupowałem swoje pierwsze stojaki typowo reklamowe i współpracuję z nimi już od 2 lat bez żadnych problemów czy fuszerki z produkcją. Podoba mi się tutaj że nigdy nie było jakiś kłopotów z kupieniem mniejszego nakładu, nie trzeba zamawiać dziesiątek czy setek stojaków wystarczy kilkanaście i produkują bez kręcenia nosem.

Black_Riot

Posty: 5

 
Ja to się przyznam ze często biorę sobie na odchodne jakiś towar z ekspozytorów przy kasach w marketach. Działa ta metoda, oj działa :)

Lupusx

Posty: 7

 
Nie znam firm które zajmują się produkcją tego typu materiał, nigdy też czegoś takiego do żadnej kampanii reklamowej nie wykorzystywaliśmy choć wiem że jest to popularna metoda żeby dotrzeć do klienta.

Dobre-czapunie

Posty: 3

 
Żona u siebie w salonie fryzjerskim chciałaby nawiązać współpracę z jakąś marką kosmetyków i ich próbki kosmetyków na standach właśnie prezentować...zobaczymy co z tego wyjdzie.

Sobiewal

Posty: 24

 
Ciekaw jestem jak takie kartonowe ekspozytory sobie radzą z obciążeniem bo często widzę że towaru w takie stojaki naładowane jest z górką...muszą być naprawdę mocne żeby to utrzymać i się nie połamać.

djramu

Posty: 4

 
Kiedyś szukałam ekspozytora na okulary słoneczne jak handlowałam takimi rzeczami latem nad morzem, ale ostatecznie skończyło się na tym że odkupiłam używany od znajomej i nawet trochę mi posłużył.

komspid03

Posty: 19

 
Moim zdaniem dobry ekspozytor powinien przede wszystkim nie przyćmiewać samych produktów które eksponuje, a czasami te stojaki to dla mnie przerost formy nad treścią.

PaweL

Posty: 19