animacje dla dzieci

animacje dla dzieci

Cześć, może mi podpowiecie w jaki sposób najlepiej zorganizować urodziny dla dwunastolatka i całego szkolnego towarzystwa?

pawel253

Posty: 1

 
Zawsze robimy z firmowych imprez filmiki i wstawiamy na bloga. Sporo klientów dyskutuje, chwali, więc event biznesowy od czasu do czasu wspiera moim zdaniem promocję działalności gospodarczej.

Kitas

Posty: 7

 
Tylko animator nie powinien zastąpić rodzica, który nie chce kontaktu z własnym dzieckiem. To jest niestety spore zagrożenie. Najlepiej zaangażować w rozrywkę dorosłych i najmłodszych.

Dezmok56

Posty: 13

 
Też uważam, że współpraca z agencjami eventowymi się opłaca, ale zobacz, czy przyjmą zlecenie w wybranym przez ciebie terminie. Przy większych imprezach można zawsze trochę negocjować ceny.

juron

Posty: 3

 
Bierz zawsze dwa scenariusze, w tym na wypadek pogorszenia pogody, bo różnie z tym bywa szczególnie latem ;)

tigra32

Posty: 12

 
Bierz agencję, która nie tylko odpowiada za organizację eventu, ale też za catering. Z reguły znacznie niższe koszty współpracy.

Kitas

Posty: 7

 
Moje dzieciaki chodziły na balonową siatkówkę czasami i na wspólne rysowanie po podłodze. Dobre, zdrowe pomysły i przede wszystkim maksymalnie bezpieczne.

ciopix

Posty: 3

 
Rocznicę kilka miesięcy temu postanowiłem z żoną świętować w oryginalnym stylu. Zatrudniliśmy w tym celu ludzi z

nemiasty

Posty: 5

 
Niedawno z rodziną wróciłem do gier planszowych i robią coraz ciekawsze rzeczy w tej branży. Moje dzieciaki uwielbiają gry ekonomiczne, więc wróżę dobrą przyszłość ;)

rawturtle

Posty: 25

 
Boiska szkolne to niezłe miejsce na organizację ciekawego festynu, czy konkursu. Można zawsze się z placówkami edukacyjnymi dogadać.

Iunae_Milt

Posty: 4