animacje dla dzieci

animacje dla dzieci

Cześć, może mi podpowiecie w jaki sposób najlepiej zorganizować urodziny dla dwunastolatka i całego szkolnego towarzystwa?

pawel253

Posty: 1

 
Boiska szkolne to niezłe miejsce na organizację ciekawego festynu, czy konkursu. Można zawsze się z placówkami edukacyjnymi dogadać.

namok

Posty: 5

 
Namiot wystaw i dmuchańce dla dzieci. Można zrobić zaproszenia i bardziej zamknięte wydarzenie. Oficjalna formuła wpływa jednak na motywację organizatora. Tak przynajmniej zauważyłem z własnych doświadczeń.

Hoteowo24h

Posty: 14

 
Koncert w połączeniu z piknikiem uważam za rozwiązanie dość uniwersalne. Przeglądaj koniecznie prognozę pogody, bo zazwyczaj eventu nie przełożysz.

Acclaim

Posty: 6

 
Zabawy integracyjne i konkurencje ruchowe uważam za najważniejsze wśród grupy wiekowej 10 – 15 lat. Dla młodszych możesz zorganizować tematykę plastyczną, artystyczną.

dof77

Posty: 2

 
Rób imprezy zamknięte z jakąś formą rejestracji, bo otwarte to też spore ryzyko, że wejdzie ktoś po prostu ryzykowny dla dzieciaków.

labuh

Posty: 2

 
Moje dzieciaki dotychczas najlepiej bawiły się na ogromnym dmuchanym krokodylu wystawionym przez https://raki.pl/. Zabawa bezpieczna, ale i dużo emocji zapewnia. Poszukaj i pogadaj z nimi. Bo można na małej przestrzeni nawet sporo wyczarować rozrywek. Ta agencja nawet prywatne zlecenia eventowe obsługuje, a to się jednak rzadko zdarza.

Yuri20

Posty: 8

 
Agencja eventowa może zaproponować nie tylko atrakcje, ale również catering, co jest moim zdaniem kluczowe przy większych przyjęciach. Jak organizujesz na terenie prywatnym to nie ma najczęściej większych problemów formalnych, czy organizacyjnych.

Marioleczka

Posty: 7

 
Dla mnie klasyka imprez to oczywiście ognisko, grill. Większość zabaw można wystawić na zewnątrz. To najlepszy klimat w tym okresie roku.

visca

Posty: 13

 
Bardzo lubię klimat imprez wychowawczych, edukacyjnych z dawką ciekawej rywalizacji. Dzieciaki też mają do dyspozycji naprawdę mnóstwo ciekawych aktywności. Trzeba wychodzić z dziećmi na świeże powietrze częściej, a nie ciągle przed komputerem.

Morn32

Posty: 15